LACHY- KALWARIANKA 3:0 (1:0)

• autor: ~admin, 2010-04-30 18:09

W końcu przełamali się juniorzy, którzy w sobotnie popołudnie pokonali wicelidera II ligi Kalwariankę 3:0. Nasi zagrali bardzo dobre spotkanie i odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo. Gole dla zielono-biało-czarnych zdobyli Mateusz Małysiak (dwie) i Dawid Kachel.

Lachowice 1.05.2010

12 kolejka II Ligi Juniorów

LACHY Lachowice-Hucisko- KALWARIANKA Kalwaria Zebrzydowska          3 : 0 (1:0)

gole: D. Kachel, 2x M. Małysiak

skład: A. Świerkosz- M. Szczerba, J. Elsner, K. Kubieniec, Sz. Kubielas- K. Wróbel (70` D. Bogdanik), D. Kachel, T. Banaś, R. Buczek (80` M. Kąkol)- Ł. Krawczyk, M. Małysiak

relacja z meczu:

Juniorzy po dwóch porażkach w końcu odnieśli zwycięstwo i w dodatku z wiceliderem II ligi. Nasi tego dnia byli bezsprzecznie lepszym zespołem: będącym częściej w posiadaniu piłki i stwarzającym więcej okazji podbramkowych. W porównaniu z poprzednim meczem, w wyjściowym składzie pojawił się na lewej stronie Robert Buczek, na prawą stronę przesunięty został Kacper Wróbel, a do ataku w miejsce Radka Gacha powędrował Łukasz Krawczyk. Poczynione roszady już na początku spotkania mogły przynieść gola, ale w doskonalej sytuacji spudłował Buczek. Jednak Nasi zdominowali gości i raz po raz stawali przed szansą otworzenia wyniku. Udało się to dopiero Dawidowi Kachel, który w sytuacji sam na sam nie spudłował i było 1:0. Wynik do przerwy nie uległ zmianie, choć Lachy miały kolejne okazje. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, gospodarze dominowali, a goście praktycznie nie zagrażali bramce Adriana Świerkosza. Kwestią czasu pozostawały kolejne gole dla Naszych. Na 2:0 Podwyższył Mateusz Małysiak, który pewnie zakończył akcję całego zespołu. Jak się później okazało to właśnie on został bohaterem spotkania, gdyż po samotnym rajdzie strzelił gola na 3:0. Mimo kilku świetnych okazji Krawczyka, Wróbla, Buczka, Banasia wynik nie uległ już zmianie. Lachy bardzo pewnie pokonują u siebie wicelidera II ligi 3:0. Zwycięstwo cieszy, cały zespół zagrał bardzo dobre spotkanie, Brawo Panowie oby tak dalej!!!

Pozostałe mecze tej kolejki:

LKS Żuraw Krzeszów

PAUZUJE

LKS Strzelec Budzów

WKS Tempo Białka

LKS Olimpia Zebrzydowice

MKKS Babia Góra Sucha Besk

LKS Naroże Juszczyn

WKS Grom Grzechynia

LKS Lachy Lachowice-Hucisko

MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz

LKS Huragan Skawica