Zimowa giełda transferowa (marzec 2012)

• autor: choracy69, 2012-03-01 14:46

Jak zawsze w okresie zimowym dochodzi w Klubach do sporych zmian kadrowych. Także w Lachowicach na treningach seniorów można zobaczy kilka nowych twarzy. Ostateczny kształt kadry na rundę wiosenną nie jest jeszcze znany, ale pewne informacje możemy już przekazać.

ZIMOWA GIEŁDA TRANSFEROWA

Do wznowienia rozgrywek B klasy pozostał miesiąc, za Nami kilka sparingów (1:3 z Bystrą, 0:7 z Jałowcem, 1:1 z Narożem i 2:3 z Koszarawą). Wiemy już na pewno, że na wiosnę wybiegnie inna jedenastka niż jesienią. W zbliżającej się rundzie w barwach zielono-biało-czarnych nie zobaczymy: kapitana Szymona Chorąży (wyjazd służbowy do Japonii) oraz Bartka Zawory (kontuzja- zerwanie więzadeł krzyżowych).

W związku z tymi ubytkami Klub wciąż poszukuje wzmocnień. Z pewnością do gry powrócą trenujący z zespołem Krzysztof Gibas i Wojciech Lasik. Ponadto w sparingach zagrało trzech innych piłkarzy, którzy nie są jeszcze potwierdzeni do gry. Jeśli nastąpi oficjalny występ z pewnością o tym poinformujemy.

Niepewna jest przyszłość innych zawodników, którzy w poprzedniej rundzie zagrali parę spotkań. Mateusz Juryta dalej nie porozumiał się z władzami Klubu, z kolei Paweł Gach wciąż nie wyleczył do końca kontuzji prawego kolana. Na boisku raczej nie zobaczymy też Tomka Cogla.

Ponadto z drużyną seniorów trenują najzdolniejsi juniorzy, którzy podjęli walkę o miejsce w podstawowej jedenastce.

Ruch transferowy w Naszym Klubie:

„Lachy” Lachowice-Hucisko

przyszli

odeszli

przyjdą?

odejdą?

Krzysztof Gibas, Wojciech Lasik

Tomasz Cogiel (kontuzja)

Bartłomiej Zawora (kontuzja)

Szymon Chorąży (wyjazd służbowy)

zawodnicy grający w sparingach

Mateusz Juryta (?)