Podsumowanie 12 kolejki B klasy

• autor: coach_mc, 2011-04-13 11:34

W 12 kolejce B klasy grupy II wadowickiej doszło do kilku niespodzianek, największą jest z pewnością dopiero druga porażka w sezonie Huragana Skawicy. Nie przegrali oni byle z kim, bo z trzecim zespołem ligi Watrą w Zawoi (gminne derby). Niestety niemiłą niespodziankę sprawili Nam Nasi piłkarze, którzy wyraźnie polegli w Leńczach. Więcej o wydarzeniach kolejki w rozwinięciu.

Mecz kolejki:

WATRA Zawoja- HURAGAN Skawica 3:1

Mecz Lachów:

LEŃCZE- LACHY Lachowice-Hucisko 3:0 (0:0)

Fatalny początek rundy, do tego okupiony dwoma poważnymi urazami dwóch czołowych zawodników: M. Chorąży i M. Gach. Promykiem nadziei jest powrót do Klubu kolejnych zawodników i rozgrywanie najbliższego meczu u siebie.

Pozostałe spotkania:

NAROŻE Juszczyn- JASTRZĘBIANKA Jastrzębia 3:0

Wicelider z Juszczyna pewnie pokonują "czerwoną latarnię" B klasy i zmiejsza dystans do prowadzących piłkarzy Skawicy do 4 punktów. W najbliższej kolejce siłę Naroża sprawdzą Nasi piłkarze.

ŻAREK Barwałd- ŚWIT Osielec 1:3

Niespodziewane zwycięstwo Świtu, które spycha gospodarzy tuż nad strefę spadkową.

OLIMPIA Chocznia- AMATOR Babica 2:1 (1:1)

Piłkarze Olimpii, którzy przed sezonem zapowiadali walkę o awans pokonali pierwszą przeszkodę na swojej drodze. Chocznia na jesień przegrała z beniaminkiem 1:2, tym razem w takich samych rozmiarach zwyciężyła i przybliżyła się do czołówki. Zwycięskiego gola gospodarze strzelili 10 minut przed końcem.

BURZA Zakrzów- BYSTRA 1:2